Regulamin

Jestem otwarty na komentowanie moich wpisów i zawsze chętnie zapoznam się z odmiennym punktem widzenia. Blog będzie tworzył pewne miejsce dla społeczności o które będę dbał, ponieważ stanowi on dla mnie ogromną wartość :

  1. Nie wszystkie informacje i wskazówki będą dla Ciebie pomocne. Często okażą się przydatne dopiero po odpowiednim przekształceniu lub zmodyfikowaniu – każdy z nas jest inny, posiada inne doświadczenia, przeżycia, predyspozycje, znajduje się w innej sytuacji i jest na innym etapie. Może też okazać się, że skorzystasz z porad i przemyśleń dopiero za kilka tygodni lub miesięcy.
  2. Jestem świadomy, że w wielu sprawach moje doświadczenie i wiedza są na innym poziomie, dlatego jeżeli masz większy bagaż doświadczeń, to chętnie poznam Twoją perspektywę – nauka od innych doświadczonych praktyków jest dla mnie czystą przyjemnością. Podwójnie zachęcam Ciebie do komentowania!
  3. Blog – będę publikował wskazówki i dzielił się doświadczeniem z myślą o polepszeniu jakości życia innych osób z szeroko rozumianego rozwoju osobistego, a także relacji, życia, finansów, biznesu i nie tylko.
  4. Nie lubię spamu, niepotrzebnego dyskutowania i obrażania, dlatego będą kasowane i moderowane komentarze nie mieszczące się w granicach dobrego smaku. Zanim cokolwiek napiszesz zastanów się, czy chciałbyś usłyszeć to od drugiej osoby. Masz prawo do swojego zdania, natomiast nie uznaję i nie będę tolerował toksycznych zachowań, mających na celu poniżenie, obrażanie czy wywyższanie się lub będą nie związane z tematem wpisu, spamem (linki do stron, reklamy).